ČSSZ formuláře ke stažení zdarma

28. dubna 2014 v 18:44

Celý článek ČSSZ formuláře ke stažení zdarma najdete zde

Aktuální přehled o příjmech a výdajích pro ČSSZ formuláře ke stažení zdarma za zdaňovací období roku 2013. Formulář přehledu o příjmech a výdajích pro ČSSZ je ke stažení zdarma včetně příslušných pokynů k vyplnění ve formátu pdf, ale také ve formátu Excel, do kterého stačí zadat potřebné údaje a dokument sám počítá.
Přehled o příjmech a výdajích za rok 2013 je každá OSVČ, která která aspoň po část kalendářního roku 2013 vykonávala samostatnou výdělečnou činnost, povinna podat na předepsaném tiskopise, který nejdete ke stažení níže, příslušné ČSSZ formuláře ke stažení nejpozději do jednoho měsíce ode dne, ve kterém měla podat daňové přiznání za tento kalendářní rok.
Formulář pro Okresní nebo Pražskou správu sociálního zabezpečení obsahuje podrobnou nápovědu. Je součástí interaktivních daňových přiznání, ale můžete jej využít i odděleně. Podrobnosti o sociálním pojištění (minimální výše zálohy, druhy dávek, nemocenské apod.)
Přehled musí odevzdat každý, kdo v předchozím roce vykonával samostatnou výdělečnou činnost - třeba i jen část roku. Povinnost platí i pro ty, kteří za loňský rok neměli žádné příjmy nebo měli příjmy do patnácti tisíc korun, a nemusí tedy podávat daňové přiznání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama