Květen 2014

Boty Tamaris jarní kolekce 2014

27. května 2014 v 22:01

Boty Tamaris jarní kolekce 2014

Boty Tamaris a jejich jarní kolekce 2014 je určena pro ženy, kterým neni lhostejná kvalita obuvi ale zároveň hledí na cenu. Jarník kolekce Tamaris 2014 přináší krásné a trendy boty: sandály, pantofle, žabky, balerinky i letní kozačky Tamaris. Dámská obuv Tamaris Vám díky protiskluzovým podrážkám zajistí pevný a jistý krok. Prim hrají především variabilní, praktické a přitom vždy elegantní kozačky. Kozačky se vyznačují jednoduchou elegancí, převážně v černých a tmavých barvách. Velkou část jarní a letní kolekce pak tvoří také baleríny a lodičky, které jsou jednoduché a moderní, vždy ve svěžích a zajímavých barvách. Co vymysleli módní čarodějové pro nadcházející sezónu? Jarní a letní kolekce obuvi nepopře prudkou eleganci ani v tom největším horku! Kvalita je fajn, když se nemusí přeplácet. A moc dobře to ví i boty Tamaris jarní kolekce 2014 - oblíbená značka žen napříč více než 80 zeměmi planety. Vylaďte si novou kolekci pěkně vybarvených kabelek s pohodlnými botami! Mokasiny Tamaris jsou hitem posledních let. Dámské mokasíny můžete nosit ke kalhotám i sukni. Laďte svůj look společensky i lehce sportovně. Dámská vycházková obuv Tamaris je vhodná pro všední příležitosti, do práce, do školy, pro volný čas a pro mnoho dalších příležitostí.

Boty Ara kolekce 2014

27. května 2014 v 21:42

Boty Ara kolekce 2014

Dámské balerínky Ara s malou přezkou jsou stálicí v kolekcích značky Ara. Krásná béžovobílá kombinace barev je nadčasová volba pro jarní a letní dny. V několika kolekcích značky Ara najdete výrobky, které odpovídají nejpřísnějším kritériím v oblasti zdravého obouvání. Se svojí fantazií, chutí do života, svými překvapeními. V této vitální atmosféře vznikají kolekce Ara. Stejně tak zajímavé, jako rozsáhlé. Sezónu po sezóně. Kolekce po kolekci. U některých modelů také vyjímatelné stélky, vhodné k dalšímu doupravení, případně s možností využití ortopedických stélek zákazníka. Bota, která mi sedne - to je krédo, kterého se při navrhování a výrobě obuvi drží návrháři a konstruktéři německé obuvi značky Ara. Při tvorbě jarní a letní kolekce 2014 vycházeli návrháři značky Ara z nejnovějších módních trendů. Neodmyslitelnou klasiku dámské kolekce bot Ara představují také moderní a trendové mokasíny. Boty Ara kolekce 2014 kombinuje pohodlný komfort nošení s aktuální módou v obouvání. Ozdobné prošití, přezky a drobné detaily dávají každý botě Ara jedinečný charakter.

Boty Rieker nová kolekce

27. května 2014 v 21:32

Boty Rieker nová kolekce

Příjemné a lehké boty, které můžete klidně obout i na běhání po městě, úřadech a nákupech. Rieker dbá na kvalitní zpracování, důmyslné materiály i moderní technologie. Boty Rieker je také vybavena zdravotními stélkami, díky čemuž příznivě ovlivňuje lidská chodidla. Díky těmto přednostem je obuv Rieker ideální obuví jak na chůzi tak na dlouhodobé stání či sezení a je výbornou prevencí proti unaveným chodidlům. Současně nabízejí optimální absorpci nárazů při chůzi. Dlouhodobou absorpci nárazu Vám zabezpečují také všechny Rieker podešve s podpatkem. Společnost Rieker je rodinnou firmou, kterou dosud vlastnilo 5 generací. Boty Rieker nová kolekce odráží nejen aktuální módní trendy, ale její funkční vlastnosti nabízejí ještě mnohem více. Dámská obuv na léto v podobě žabek a římských sandálů je tu. Každý rok přináší boty Rieker nové jarní kolekce pro všechna roční období. Aktuálně se jedná o boty Rieker nová kolekce.

BVV 2014 seznam akcí

16. května 2014 v 18:49

Zobrazit kalendář BVV 2014 akcí

Brněnské výstaviště disponuje obrovskou výstavní plochou. V řeči čísel se jedná o asi 130 000 m2 čistého výstavního prostoru, což z něj dělá největší výstaviště v České republice. Pořádá se zde mnoho výstav, veletrhů, konferencí, sjezdů, společenských a kulturních událostí, koncertů, setkání atd. Velmi oblíbené se v posledních letech staly veletrhy módy KABO a STYL, v rámci kterých módní průmysl prezentuje odborníkům ale i široké veřejnosti své nejnovější produkty v oblasti módy, oblečení, obuvy a kožených produktů. Tento veletrh se koná pravidelně 2x do roka a navštíví jej desítky tisíc návštěvníků z celé ČR, ale i zahraničí. 61% akcií BVV vlastní Německá společnost z Düsseldorfu, asi třetinu vlastní město Brno a zbytek minoritní akcionáři. Pro zajímavost zde ještě uvedeme pár nejvýznamějších akcí konaných na BVV v Brně: Májales, FreeStyle Motocross, STYL a KABO, Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV), GAUDEAMUS, Minerály Brno a mnoho dalších. Tolik k článku BVV 2014 seznam akcí.

Muzikály Praha 2014 program

13. května 2014 v 20:40
Pražské divadlo Hybernia chystá muzikál na motivy známé Andersenovy pohádky Sněhová královna. V titulní roli se objeví Dagmar Patrasová a Mahulena Bočanová. Muzikál Spamalot vytvořený podle scénáře britského filmu Monthy Python a Svatý Grál z roku 1974 připravuje liberecké divadlo F. X. Šaldy. Poprvé na jednom jevišti vystoupí 3 držitelky prestižní ceny Thálie!

Zobrazit kompletní program muzikálů 2014 v Praze

V chystaném muzikálu Praha 2014 program Mamma Mia se kromě Aleny Antalové představí také Daniela Šinkorová a Hana Holišová. Herečka Jiřina Bohdalová vyrazila do divadla na nový muzikál Antoinetta - královna Francie, kde vystupují mimo jiné i obě dcery Karla Gotta. Zklamáním bylo úterní vyhlášení nominací pro řadu hollywoodských hvězd, o jejichž možném ocenění za divadelní výkony se na Broadwayi mluvilo. Původní novinka Adam a Eva na pražské scéně Broadway stvrdila, co všechno dlužíme žánru muzikálů 2014 program. Městské divadlo v Brně uvede v premiéře původní muzikál DON JUAN!. Autorsky jsou pod ním podepsáni Vašo Patejdl, Ivan Hubač, Eduard Krečmar a Martin Hrdinka.

Účesy 2014 na denní nošení

13. května 2014 v 20:04
Nevíte si rady s účesem? Využijte služeb virtuálního kadeřnictví a zkušených vizážistek! Stačí jen Vaše fotografie. Pomalu se mi blíží maturitní ples a já jsem pořád nerozhodná ohledně účesu na denní nošení. Určitě by byl jednoduchý, zřejmě jen navlnit vlasy a pak max sepnout, žádné šílenosti nebo drdoly.

Zobrazit Galerii účesů 2014 na denní nošení

Mám jemné rovné vlasy po ramena, které špatně drží tvar, tvar obličeje a ostatní věci neřešte. Hlavně pokud jde o účesy 2014 na denní nošení, projela jsem hromadu tutorialů všude po internetu a většinou jde o účesy konstrukčně náročnější, které vyžadují kulmování.

Předváděcí vozy Kia Sportage

10. května 2014 v 15:50
První generace Kia Sportage byla postavena na podvozkové platformě nákladní mazdy série E a některé mechanické skupiny sdílela s fordem. Třetí generace jihokorejského SUV, které od začátku produkce sjíždí z výrobní linky ve slovenské Žilině, se však "stejně" pouze tváří. Robustní kokpit je navržen s ohledem na potřeby Evropanů, nechybí tedy dostatek místa pro 5 cestujících. Nová Kia Sportage vypadá velmi dobře, luxusněji než se v téhle kategorii nosí. Po čtyřech letech prodeje stávajícího modelu došlo k rozšíření stávající nabídky výbav. Kabinu předváděcích vozů Kia Sportage charakterizují tři základní vlastnosti: skvělá ergonomie, dostatečná prostornost a výborné zpracování. Co se týká sladění motoru s převodovkou, to je možné považovat za průměrné. Čím předváděcí vozy Kia Sportage hodně potěší, je úroveň dílenského zpracování, které si nezadá s nejlepšími v této kategorii.

Jak odstranit rez

7. května 2014 v 20:11
Jak Coca Colou odstranit rez z kovových předmětů. Na kovových předmětech se s postupem času začíná usazovat rez. Také vás trápí rezavé a nevzhledné kovové předměty? Jak tedy na to? Já používám obyčejnej ocet. Ten ředím vodou 2:1 ve prospěch octa. Ředím to od oka. Před naložením do octa je vhodné předmět očistit od hrubých nečistot jako je hlína a rez co de volně dolů. Potřebuju obrousit rez na místě kam se prostě šmirglem nedostanu. Podle mě stačí párkrát natřít odrezovačem mě by spíš zajímalo jak třeba dostanu rez zevnitř plechové nádrže na motorku? Očistit dráťákem na maximum a pak natřít kamnářskou barvou.Případně příliš rezavé díly odřezat a navařit nové. Rez je úhlavním nepřítelem všech kovů, obzvláště nepříjemná je pro majitele aut. Je-li kov nechráněn a vystaven povětrnostním účinkům, vždy oxiduje. Jak odstranit rez? Drátěný kartáč nebo použít nějaký leštící nástavec do vrtačky...Nebo odrezovač. Poradíme vám, jak jednoduchou a levnou metodou nádobí vyčistíte a zároveň jak odstranit rez, který bývá dost náročným problémem. Rozkrojte na polovinu bramboru a rozkrojenou částí ji namočte do prášku na nádobí. Pak touhle bramborou houbičkou drhněte a drhněte, až rez zmizí. Rez jsem úspěšně odstranila ze starého nepoužívaného ubrusu Savem,ale opatrně-hlídat,zkusit na kousku.Jinak používám Sa8 Bleach-bělidlo na kyslíkové bázi,podle tkaniny.

Jak vyčistit filtr pevných částic

6. května 2014 v 19:57
Každý majitel dieselového automobilu již někdy slyšel o problémech s filtrem pevných částic nebo je dokonce osobně zažil. Vyčištění DPF je proces, při kterém je filtr pevných částic vyčištěn a tedy renovován. Regenerace znamená vyčištění filtru spálením zachycených pevných částic (sazí), které se přemění na CO2. Každý dieselový automobil současnosti má ve výfukovém systému instalovaný filtr pevných částic - zkratkou DPF nebo také FAP. Problematika filtrů pevných částic je v poslední době velice horké téma. DPF zachytává jemné saze a další pevné mikročástice, které jsou vysoce karcinogenní. Jste majitelem moderního dieselu a kontrolka filtru pevných částic pro Vás byla noční můrou? Otázku, jak vyčistit filtr pevných částic po jeho zanesení, musí dříve či později řešit každý vlastník automobilu s dieselovým motorem, který je tímto filtrem vybaven. Nedoporučujeme čistit filtry pevných částic mokrými metodami a po domácku, a vůbec nedoporučujeme nechat čistit DPF jakýmikoli metodami, které narušují vnitřní strukturu DPF. Filtr pevných částic budete muset vyčistit. Ptáte se jak vyčistit filtr pevných částic? Pojmem čištění filtru označujeme situaci, kdy jsou saze, jež filtr zachytil, spalovány při vysoké teplotě. Při renovaci je samozřejmostí podrobná kontrola použitého filtru pevných částic spojená s provedením všech měřících a kontrolních funkcí důležitých pro správnou funkci filtru. by se nemusel filtr čistit ručně, je před i za filtrem monitorován tlak. Je-li za filtrem pokles tlaku vyšší, spustí se tzv. regenerace.

Jak být šťastný

6. května 2014 v 19:40
Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy cítil šťastný. Když se na moment zastavíme a uvědomíme si, že právě teď jsme vlastně opravdově šťastní, většinou to mívá vcelku prostý důvod. Aby se mohl člověk cítit šťastný, potřebuje vědět, co skutečně ke svému životu potřebuje - a musí být přitom upřímný i sám k sobě. Všechno naše konání směřuje k tomu, abychom byli šťastní. Právě kvůli štěstí si hledáme partnery, pořizujeme děti, stavíme domy, pracujeme na duchovním rozvoji nebo přispíváme na charitu. Všichni toužíme po štěstí a hledáme způsoby, jak tohoto povznášejícího pocitu dosáhnout. Podle odborníků však cesta ke štěstí zase tak trnitá není. Výzkumy ukazují, že cíle a očekávaní šťastných lidí jsou mnohem skromnější než jiných. Chtějí to, co mohou dostat. Nic na světe není spolehlivější cestou k vlastnímu štěstí jako to, že budete vlídní k ostatním. Nejste-li dobře připraveni, nemůžete plně těžit z příležitostí, které se Vám v životě naskytnou. Štěstí je volitelné, je to stav, kdy jsme se sbou spokojení, máme svoje malé radosti, máme rádi sami sebe a to přitahuje zas to dobré. Jak být šťastný? Někteří čekají, že budou šťastní, až budou mít peníze, až budou mít partnera, až budou mít rodinu, až budou mít práci. Je zvláštní, že spousta lidí žije v přítomném okamžiku, ale myšlenkami je někde v minulosti nebo naopak v budoucnosti. Naše civilizace je zatížená neduhem, který nám přináší mnoho utrpení: Zbytečně moc přemýšlíme. Budete někdy šťastnější, když to, co děláte, budete vždy provnávat s tím, co byste dělali radši? Jestliže budete neustále chtít dělat něco jiného, váš život nebude stát za nic. Odpověď na otázku jak být šťastný rozhodně není jednoduchá. Šťastní lidé se od nešťastných liší jednou podstatnou věcí: ti šťastní problémy řeší, nešťastní na ně myslí. Jak být šťastný je něco, co se není snadné naučit se a pochopit, ale dá se to.

Jak zrušit email na Seznamu

6. května 2014 v 19:27
1.) ve schránce přejděte do Nastavení a poté Schránka
2.) dole na stránce zatrhněte políčko souhlas
3.) zadejte své přístupové heslo pro ověření Vaší identity
4.)klikněte na tlačítko "Zrušit schránku"

Přímo v emailové schránce klikněte na Nastavení, zvolte záložku Schránka a jako poslední možnost je zrušení schránky. Jak se dá zrušit (smazat) e-mail účet na Seznam, Centrum a Atlas? Zaprvé se možná krátce zamysleme nad tím, jestli je vůbec tak radikální krok, jako úplné smazání emailové schránky nutné. Email jako takový u seznamu zrušit nejde, adresa i po zrušení schránky zůstává spojená s tvým účtem, který smazat nelze a tudíž se jím poté můžeš opět přihlásit. Dobrý den potřebuju pomoct jak zrušit nový e-mail na Seznamu? Od té doby, co Seznam používá nový vzhled, je to tam strašně neprehledné a v novém vzhledu jsem nikde nenašel jak e-mail zrušit. Některé zrušit jdou po zodpovězení kontrolní otázky, např. na post.cz (nyní už Seznam). Takže teď už víte, jak zrušit email na Seznamu.

Jak se správně nalíčit

5. května 2014 v 19:04
Většina žen je přesvědčena o tom, že se umí správně nalíčit. V nejlepší víře na sebe nanášejí make-up a dekorativní kosmetiku, ale protože je to nikdo neučil, mohou dělat chyby. Svůdný pohled je vždycky zárukou upoutání mužské pozornosti. Nepodceňujte proto důležitost očních linek a naučte se s nimi správně pracovat. Líčení očí by nějakým způsobem mělo ladit s oblečením. Podle toho si vyberte minimálně 2 barvy očních stínů. Jednu světlou a druhou tmavou. Největší nerozhodnost pak nastává u palety s očními stíny a rtěnkami. Schválně sáhnu po barvě, kterou bych si asi jindy nevybrala - po oranžové. Bára mi překvapivě říká, že to byla dobrá volba. Mastná pleť působí silnějším dojmem, často trpíte na akné. Na druhou stranu se říká, že žena s mastnou pletí zůstává déle mladší. V tomto příspěvku Vám prozradíme několik dobrých tipů jak se správně nalíčit. Jemně navlhčenou špičku štětce obarvěte nejtmavším stínem ze své palety a vymalujte linku kolem horního i dolního víčka. Nejsvětlejší prášek rozmázněte okolo vnějšího koutku, zraky tak získají na objemu. budou lépe držet. Typ stínování volíme podle umístění a tvaru očí. Správně by se mělo mezi naše oči přesně vejít pomyslné třetí. Na horní řasy naneste barvu nejdřív seshora, potom zespodu, přitom se snažte tvarovat řasy směrem vzhůru. Nyní už tedy víte, jak se správně nalíčit. Pro jistotu ještě přidáváme video:

Jak naladit Fandu

5. května 2014 v 18:52
V případě, že máte set-top-box, tak Vás jistě potěší, že TV FANDA vysílá i v pozemním digitálním vysílání a to na Multiplexu 4. Pokud naladění kanálu FANDA na vašem set-top boxu popřípadě televizi s DVB-T tunerem neproběhlo automaticky, postupujte podle níže uvedeného návodu jak naladit Fandu. Zkrátka ale nepříjdou ani majitelé satelitní TV, kteří mohou seznam svých programů zdarma rožšířit i o program Fanda. Jako poslední byly uvedeny do provozu vysílače Frenštát p. Radhoštěm - V. Javorník, Mariánské Lázně - Dyleň, Ústí nad Orlicí - Andrlův Chlum a Sušice - Svatobor. V některých lokalitách je příjem signálu již nyní bezproblémový, k zachycení signálu je však nutné nasměrovat anténu na správný vysílač Multiplexu 4 (1. sloupec tabulky). Jak naladit Fandu? Možnost naladění Fanda TV si můžete ověřit tak, že se podíváte, zda chytáte SMÍCHOV, TV Pohoda nebo Telka tv, které vysílají také v multiplexu 4.

Informace pro majitele satelitů:
Frekvence: 11 973
Polarizace: V
Symbolová rychlost: 27 500
FEC: 5/6
Norma: DVB-S/QPSK

Je-li váš satelitní přijímač vybavený funkcí "Fast Scan", najdete tento program na pozici za programem Nova Cinema (v případě Skylinku). Jak naladit Fandu: Ladění Fandy na DIGI TV je snadné, postačí vám reset zařízení. Doba odpojení přijímače musí být delší než 5 minut. Pokud přistoupíme k samotnému ladění, tak jak již bylo naznačeno, to můžete provádět buď v rámci vašeho set-top-boxu nebo moderní televize, která obsahuje vestavěný digitální tuner.

Jak bydlí Helena Vondráčková

5. května 2014 v 18:40
Helena Vondráčková nám ukázala svůj obývák, karavan i místo, které miluje ze všeho nejvíc: svoji zahradu. Svůj dům a zahradu v Řitce rozšiřuje, zvelebuje a modernizuje už od roku 1986, kdy bydlení kousek za Prahou, v tak řečených satelitech, bylo pro mnohé ještě budoucností ve hvězdách. Zprvu se nám dům velmi líbil, ale nakonec jsme stejně provedli několik razantních zásahů k obrazu svému. Pozvali jsme si architekta, který nás upozornil, že v domě chybí například zádveří. Helena Vondráčková je pyšná především na traviny. Jejich milovníkem je již zmíněný zahradní architekt Vaněk a naučil je mít rád i ji. Zajímá vás, kde a jak přes léto bydlí zpěvačka Helena Vondráčková (65) se svým manželem a manažerem Martinem Michalem? Zajímalo by vás jak bydlí Helena Vondráčková? Samozřejmě, že nebydlí v panelovém domě, ale má nádhernou vilu, v hodnotě několika desítek milionů s velkou zahradou a bazénem. Z terasy je okrasná zahrada jako na dlani. Bazén, kde je voda ohřívána na příjemných třicet stupňů Celsia, okolí lemují dokonale upravené trvalky, sestříhané jehličnany a keře. A jak teda bydlí Helena Vondráčková? Posuďte sami.Tak co, líbí se Vám jak bydlí Helena Vondráčková? Mě teda rozhodně ano.