Červen 2014

Sádrokarton montáž návod strop

20. června 2014 v 18:38
Asi každý stavař Vám potvrdí, že sádrokartonové konstrukce jsou na vzestupu a to již mnoho let po sobě a tento trend se asi jen tak nezmění. Mezi přednosti sádrokartonu patří nízká cena, snadná instalace a široké možnosti využití. Jedná se o lehký stavební materiál, který se využívá pro interiérové úpravy. Obvykle je připěvněný k plechové konstrukci, které říkáme rastr. Ke spojení sádrokartonu a profilu se nejčastěji používají samořezné šrouby (lze se také setkat s označením TEXy).

Návod na montáž sádrokartonového stropu

My tu pro Vás máme návod, jak na montáž stropu ze sádrokartonu. Ptáte se, proč si lidé nechávají dělat stropy ze sádrokartonu? Důvod je jednoduchý a vlastně je jich hned několik. Vytvořením "falešného" sádrokartonového stropu získáte prostor mezi vámi vytvořeným stropem a "pravým" nosným stropem. Ten můžete využít k natažení kabelů a vyplnění minerální vatou, čímž dosáhnete lepší tepelné a zvukové izolace. Dále zde můžete vést různé potrubí například pro vzduchotechniku popřípadě do desky udělat díry a dát sem bodová světla. Možnosti jsou opravud široké. Zavěšené podhledy vytvářejí dutinu mezi podhledem a nosným stropem. Opláštění stropů je namontováno kontaktně na nosný strop.

Jak se projevuje artróza

20. června 2014 v 18:20
Artróza není nemoc, i když se tak chová. Je jedním z projevů přirozeného stárnutí organismu a klesající schopnosti regenerace vlastních tkání. Celosvětově nejčastější onemocnění kloubů a nejčastější typ artrózy je osteoartróza kolene. Dokáže, velice výrazně, zhoršit kvalitu života a často vede až k invaliditě. V České republice, je v poslední době, zaznamenáván vysoký nárůst případů této nemoci. Přesné příčiny, proč osteoartróza vzniká, nejsou dosud zcela známy. V generaci 50ti letých je osteoartrózou postiženo 80 % obyvatelstva. Prvé osteoartrotické změny lze však zjistit již kolem 20. roku věku. Tzv. sekundární artróza se rozvíjí nejčastěji následkem úrazu (poškozením menisku, předního zkříženého vazu, přímým poraněním chrupavky).

Čtěte také: Jak se projevuje artróza

Obecně je v počátečním stádiu kloub bez vizuálních fyzických změn, (ke zvětšení a zhrubnutí, což je na první pohled viditelné, dochází mnohem později). Jak se projevuje artróza? U kyčelního kloubu jsou pociťovány bolesti v tříslech, směřující do stehen, u kolenního kloubu je obtížná chůze ze schodů.

Jak zhubnout špeky na briše

17. června 2014 v 20:07
Daří se vám hubnout, ale špeky na břiše ne a ne zmizet? Poradíme, jak na to. Neexistuje však jednoduché řešení, na úbytek tuku kolem břicha se musíte zaměřit. Chcete-li se tuku na břiše zbavit, je důležité pochopit jeho podstatu. Pravdou je, že nadbytek kalorií jakéhokoli druhu může být příčinou ukládání tuku kolem pasu. Tzv. pivní břicho je přímou ukázkou toho, jak by to vypadat nemělo. Studie navíc potvrzují, že pití alkoholu podněcuje chuť k jídlu. Špatná strava a nedostatek pohybu vás učiní tlustými. Jedna lžíce rybího oleje denně vás posune o krok k vysněné postavě, čili je to další cesta jak zhubnout špeky na břiše.

Celý článek: Jak zhubnout špeky na břiše

Nejlepší pro spalování tuku je pohyb v delších časových úsecích na 60 % tepové frekvence. Časem se tedy tuk začne spalovat i z oblasti břicha. Ploché bříško může mít jen ten, kdo nemá nadváhu či obezitu - to je snad každému jasné. Pokud máte ideální váhu a k ideální postavě Vám přebývá jen pár špeků na břiše, máme pro Vás rady, jak zhubnout špeky na břiše! Tyto rady samozřejmě platí i pro ty, kteří ideální váhou nedisponují.

Jak vyčistit lymfatický systém

17. června 2014 v 19:46
Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, poruchy imunitního systému a mnoho dalších. Lymfa odpovídá za kvalitu našeho imunitního systému, jelikož čistí lymfatický systém a odvádí z těla chemické látky a barviva. Lymfatický systém je jedním z nejsložitějších a velmi chytře zkonstruovaných systémů v lidském organizmu. Dalším úkolem lymfatického systému je tvorba lymfocytů - bílých krvinek, které jsou hlavním činitelem obranných sil organizmu. Lymfatický (mízní) systém hraje nezastupitelnou roli v imunitě, tedy odolnosti organizmu proti nemocem.

Návod jak vyčistit lymfatický systém

Počáteční projevy poruchy lymfodrenáže mohou být často nenápadné, neposkytující pacientovi téměř žádné zdravotní omezení. Jedním z jednodušších způsobů, jak vyčistit lymfatický systém je dlouhodobá konzumace česneku. Nespočet dalších způsobů, jak vyčistit lymfatický systém najdete v článku viz odkaz v horní části.

Ekonomické stavby katalog 2013 bungalovy

11. června 2014 v 20:53
Firma Ekonomické stavby má více než 100 pobočet napříč celou naší malou zemí. Společnost má ve svém repertoáru spoustu programů, díky kterým mohou mít vlastní dům i lidé, kteří by si jej jinak dovolit nemohli. Když si ale sjednáte schůzku s někým z firmy Ekonomické stavby, zjistíte, že ty splátky jsou snové, ale už předtím musíte dát vysoký vklad. Pokud ale Ekonomické stavby ve všech svých materiálech zdůrazňují, jak jsou pohodová, férová a otevřená firma směrem ke svým zákazníkům, měli by se tak skutečně chovat. Faktem ale zůstává, že katalog domů Ekonomických staveb je opravdu obsáhlý a z obrovského výběru domů si vybere snad každý.

Zobrazit celý katalog bungalovů 2013 a 2014 od Ekonomických staveb

Není žádným tajemstvím, že fenoménem poslední doby jsou menší, jedno patrové domy zvané bungalovy. Jejich dalším plusem je to, že často jsou málo energeticky náročné. Náročnost dále snižují fotovoltaické panely, které si můžete na střechu nechat namontovat. Ekonomické stavby katalog 2013 bungalovy najdete na známém serveru Jerk.cz.

Blancheporte katalog jaro 2014

2. června 2014 v 21:32
S šarmem francouzsky se to lépe táhne. Blancheporte katalog jaro 2014 je móda, která k vám přichází přímo z romantických uliček Paříže. Zásilkový obchodní dům Blancheporte má na českém trhu již dlouholetou tradici. Nemá někdo zkušenost jak "sedí" velikosti uvedené v jarním katalogu Blancheporte 2014? Líbí se mi tam jedny šaty, ale nevím, zda si je mohu objednat ve své běžné velikosti. odle dotazu vidím, že ještě nemáte zkušenost s tímto katalogovým zbožím a možná by nebylo od věci Vám poradit. Firma Blancheporte katalog provozuje zásilkovou službu a online prodej francouzské módy.

Zobrazit Blancheporte katalog jaro 2014

Produktově se zaměřuje na dámské a pánské, spodní prádlo, XXL oblečení, bytový textil a doplňky do domácnosti. Blancheporte jako jeden z mála obchodů nabízí obrovské rozpětí konfekčních velikostí a to až do velikosti 62. Pokud vám objednaný kus oblečení velikostí či z jiného důvodu nesedne, můžete ho ve 14 denní lhůtě vrátit. Velmi krásné povlečení s květinovým vzorem se dá koupit například v zásilkovém obchodě Blancheporte katalog jaro 2014, přesně podle našeho vkusu.

Obuv Santé katalog 2014

2. června 2014 v 20:51
Obuv Santé katalog 2014 je ideální cestou k tomu, aby Vám Vaše nohy sloužily dlouho. Vyrábí se z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, proto se hodí jak pro běžné chození, tak do zaměstnání. Obuv Santé katalog 2014 může účinně předcházet vzniku deformace klenby a zraněním a poškozením chodidla. Veškerá Santé zdravotní obuv splňuje požadavky ČSN. Nohy jsou po srdci každodenně nejvíce zatěžovaným orgánem. Dbejte proto na jejich zdraví a dopřejte jim zdravotní obuv Santé. Obuv Santé je značka dámské a pánské obuvi, která je patřičně hrdá na svůj řecký původ.

Zobrazit Obuv Santé katalog 2014

Chcete, aby vaše nová pracovní obuv Santé vydržela co možná nejdéle? Důležitá je správná péče a proto neváhejte využít kvalitních sprejů na ošetření obuvi. Zkrátka a dobře, když pohodlné a pohledné boty, tak Santé je jasná volba!