Červenec 2014

Fotogalerie gelových nehtů

15. července 2014 v 23:35
Gelové nehty jsou tvořené pomocí UV gelu a tenkého plastového nehtu, který se lepí speciálním lepidlem na špičku přírodního nehtu. Tyto nehty se musí jednou za 3-5 týdnů pravidelně doplňovat, protože dochází jejich odrůstání. Manikůra je téměř umění, které nachází čím dál tím víc příznivců. Každá žena ma ráda krásné nehty. Každá žena chce ve společnosti vypadat elegantně. Proto je stále větší důraz kladen na pěstěný vzhled rukou. Gelové nehty a akrylové nehty jsou velmi odolné, pevné a pružné. Nehty jsou prostě součástí vizáže. Tak jako hezky upravený nehty (oblý, čistý, hladký) jsou vizitkou dobrou, okousaný nehty (špinavý, se zbytkama laku) jsou vizitkou špatnou. U nás jsou běžnější nehty gelové.

Fotogalerie gelových nehtů 2014 ZDE

Oproti tomu v USA jsou častěji k vidění nehty akrylové. Jedním z rozdílů je fakt, že akryl je mnohem tvrdší a pevnější než gel. Akryl není vhodný pro extrémně měkké a oslabené nehty. Gelové nehty fotogalerie 2014 se nechávají vytvrdit( pro nezkušené) v UV lampě. Zanechávají tzv. mokrý vzhled. Připravili jsme pro Vás několik článků na téma jak vytvořit gelové nehty doma. Poskytneme Vám zároveň podrobný návod i s fotografiemi jednotlivých fází. Na jednotlivé typy gelů se zaměříme v jiném článku. Skleněný pilník lze použít na přírodní nehty, na gelové nehty fotogalerie tento pilník vhodný není. Prach z pilování můžeme smést jakýmkoliv silnějším štětečkem. Nyní naneseme desinfekci a otřeme ji buničitými čtverečky. Chraňte své přírodní nehty před mechanickým poškozením i škodlivým vlivem odlakovačů nebo nekvalitních laků a noste gelové nehty ozdobené podle vašeho přání.

Granule Belcando

13. července 2014 v 18:59
Kvalita granulí Belcando je výborná, psovi granule Belcando chutnají a má po nich pěknou srst. Pro někoho může být určitou nevýhodou větší rozměr granulí a také jejich tvrdost. Já jsem ovšem rád protože nutí psa je pořádně rozkousat, takže fungují stejně jako dentální kost.

Více info a nabídka granulí Belcando za akční cenu

Německé holistické krmivo pro psy. Ve všech recepturách Belcando naleznete široké spektrum přírodních surovin doplněných vitamíny a minerály. Všechny suroviny použité pro výrobu krmiv Belcando jsou testovány ve státem akreditovaných laboratořích. K výrobě je použito pouze vybrané čerstvé maso z produkce německých farem, rýže a zelenina testované pro užití v potravinářském průmyslu. Konzervované krmivo je možné použít ke kombinování s granulovanými krmivy nebo jako masový základ doma vařené krmné dávky. Cenné složky obsahující Hroznovou mouku a Chia semeno jako přírodní komplex.

New Yorker Brno

5. července 2014 v 12:46
Známá značka New Yorker, která je oblíbená především mezi mladými dámami, ale najdou se zde i dospělé ženy, které ji milují, představila svou novou kolekci plavek pro léto 2011. Všichni určitě známe New Yorker ..obchod ,kde jsou celkem příznívé ceny a oblečení ,které sedí každému. Můj názor je takový že hodně lidí vlastní věci odtamtud, vídám spoustu lidí s mikinou kterou mám doma, tričkem, kalhotama atd. Já mám z New Yorkeru hodně věcí, protože je nám nejblíže a tohle jsou dvě věci z mnoha, které se jim jaksi nepovedly. Zažijte pocit naprosté svobody a nespoutané volnosti v nové jarní kolekcí New Yorker Brno značek fishbone a fishbone sister. Po oblíbených značkách Tally Weijl a Ann Christine vám představím další kolekci pro podzim 2013 od vyhledávané, stylové a dostupné značky - New Yorker Brno.

Seznam prodejen New Yorker Brno ZDE

Je tu další přehlídka podzimních hitů a trendů, tentokrát v podání u nás velmi oblíbené německé módní značky New Yorker Brno. Mě se ten obchod moc líbí, ale chodí tam skoro každý a tak se není čemu divit, když potkáte někoho, kdo má stejný kus oblečení jako Vy. Oblečená v sexy stylu od censored nebude žádná žena "zoufalou manželkou". Každá žena ráda ukáže, jak krásné má spodní prádlo. A právem! Dneska vám ukážu dvě trička (vlastně jdno tričko a jedno tílko), které jsem si koupila v NY ve výprodeji. Obě trička stála původně 329,- a po slevě 129,- :)

New Yorker Praha prodejny

5. července 2014 v 0:43
V New Yorkeru mají teď obří slevy, je tam totiž doprodej ryflí a legín, které mají být zřejmě z minulé sezóny, takže jsou tam vážně velmi nízké ceny. První pobočka společnosti New Yorker byla otevřena v roce 1971 a to konkrétně v Německu severoněmeckém Flensburgu. Pokud prostě toužíte po stylových plavkách, které nebudou stát balík, protože stejně víte, že budete chtít příští rok jiné, zajděte do New Yorkeru.

Seznam prodejen New Yorker Praha ZDE

Plavky od této společnosti jsou mladistvé, ale to neznamená, že jsou tabu pro každého nad 25 let. Naopak. Kolekce New Yorker je prezentována s jasnými módními akcenty a skládá se z vlastních obchodních značek. Obchod nabízí výhradně vlastní značky. Jsou to: Amisu, Smog, Fishbone, Fishbone Sister a značka spodního prádla Censored. Značka se zaměřuje na mladistvou módu, která nabízí dostatečné množství hravosti, trendů, ale také basic kousků. New Yorker je velmi oblíbený u teenegerů, protože v něm najdete poslední výkřiky módy. Ale i maminkám se líbí, některé věci totiž mají ten správný nádech pro jejich styl. Kvalita oblečení : převážně dobrá, občas něco zežmolkovatí nebo se rozpárá šev. Mé zkušenosti s reklamací v New Yorkeru jsou jen dobré, ale to spíše záleží na prodavači než na obchodu.