Listopad 2016

Populární zahušťovač vlasů Toppik

18. listopadu 2016 v 20:46
Problém s vypadáváním vlasů a tím pádem i s řídkými vlasy trápí stále větší procento populace. Hektický životní styl, nedostatek spánku, stres, nezdravá strava,... to vše (a mnoho dalších faktorů) nevyhnutelně vede k tomu, že dříve nebo později Vám začnou vlasy na hlavě řídnout, což následně vede k prosvítání kůže na lebce nebo dokonce až ke vzniku nevzhledných lysin.

Způsobů, jak řešit problém s řídkými vlasy, dnes již existuje spousta. Žádný z nich ale není ideální. Některé jsou velice drahé (například transplantace vlasů), jiné zase prakticky nefunkční (vlasová séra a různé přípravky na podporu růstu vlasů). My se však v tomto článku zaměříme na vlasová vlákna, tedy na řešení, které je velice efektivní a přitom cenově velmi dostupné.

Vlasová vlákna jsou vlastně takový prášek, jehož hlavní složkou je keratin (z něho jsou složeny i opravdové lidské vlasy). Tento prášek (nebo lépe řečeno vlasová vlákna) si nasypeme na stávající vlasový porost a on se k němu díky svému elektrostatickému náboji přichytí, čímž zvětší jeho objem. Výsledkem je to, že prosvítající kůže ihned přestane být vidět. Zkrátka žádná velká věda. Řešení je to rychlé, efektivní a spolehlivé.

Vůbec nejznámější jsou vlasová vlákna Toppik. Na trhu jsou již několik desítek let a za tu dobu si je oblíbili miliony lidí po celém světě. Toppik si svou oblibu u zákazníků získal především díky velmi vysoké kvalitě keratinových vláken. Výsledky, jakých lze s Toppikem dosáhnout, jsou jedním slovem fantastické. Konec konců na YouTube si můžete najít celou řadu videí, ve kterých se můžete o kvalitách Toppiku přesvědčit. Přípravek je nabízen v 9 barevných variantách, které lze mimochodem mezi sebou míchat. V klasické drogerii byste ale Toppik hledali jen těžko. Lze jej koupit jen na internetu. U nás jej lze nejlevněji sehnat na www.toppikshop.cz.

A co vy? Jak řešíte problém s řídkými vlasy?