Únor 2017

Moje zkušenost s nákupem na dumkabelek.cz

24. února 2017 v 8:46
Každá žena, která se někdy poohlížela po kvalitní značkové kabelce mi dá jistě za pravdu, že nabídka tuzemských internetových obchodů je doslova žalostná. Nabídka většiny eshopů se většinou skládá jen z několika málo kusů (v lepším příapadě desítek kusů) od každé značky a to ještě k tomu vesměs outletových modelů. Novinky téměř žádné. A to nemluvím o tom, že většina eshopů vypadá dost pochybně a je u nich na místě obava, zda jsou jejich kabelky vůbec originální. Suma sumárum pokud u nás chcete sehnat luxusní kabelku, musíte chtě něchtě vyrazit do kamenného obchodu.

Tohle platilo až do nedávna, než jsem ojevila obchod www.dumkabelek.cz. Na eshop jsem narazila úplnou náhodou na Facebooku a zaujal mě hned na první pohled a to širokou nabídkou svého sortimentu. Mezi svými kamarádkami jsem známá svou slabostí pro kabelky Michael Kors a těch má tento obchod v nabídce aktuálně 172, což se nedá s žádným jiným českým fashion eshopem srovnávat. Kromě toho má obchod v nabídce i kabelky dalších známých značek jako Guess, DKNY, Armani Jeans, Tommy Hilfiger a další.

S ohledem na množství kabelek v nabídce bylo jasné, že tady si určitě vyberu. A taky že jo! Po chvíli brouzdání jsem se rozhodla, že sama sebe obdaruji tímto kouskem ze série Fulton. V této souvislosti bych chtěla pochválit perfektní prezentaci produktů, kdy u každé kabelky najdete několik fotografií v solidním rozlišení, textový popis a někdy i video recenzi.


Provedla jsem tedy objednávku. To bylo pondělí večer. Hned druhý den dopoledne mi volala paní z obchodu aby si objednávku telefonicky ověřila a upřesnila mi termín dodání. Tohle je podle mě super věc a určitě to zvyšuje důvěryhodnost eshopu.

V pátek mi přišel email s informací, že zboží bylo expedováno a že mi jej GLS bude v pondělí doručovat. Byla jsem nadšená, protože moje dosavadní zkušenosti (nejen s fashion obchody) byly takové, že pokud je někde uvedena dostupnost týden, tak jsou to obvykle spíše týdny dva :) Né tak u dumkabelek.cz, kde termín doručení na den dodrželi (alespoň v mém případě).

V pondělí mi kurýr dovezl očekáváný balíček a já byla tak nedočkavá, že jsem nevydržela a úhledně zabalený balík jsem rozbalila hned v práci. Uvnitř byla luxusně zabalená kabelka a jako poděkování za nákup kvalitní čokoláda Lindt. Tomu říkám customer service par excelance! Asi je zbytečné říkat, že kabelka je opravdu krásná, originální a vypadá přesně tak, jak na fotografiích na eshopu.

Pokud tedy hledáte kvalitní luxusní kabelku, tak mohu obchod Dům kabelek jen doporučit.